Drodzy Czytelnicy.
W marcu 2016 straciliśmy kontrolę nad blogiem. Po wielu miesiącach odzyskaliśmy dostęp do konta i wracamy do Was. Posty datowane między 03.3016 a 12.2017 to rekonstrukcja wydarzeń w tego okresu. Bieżące posty datowane są od 2018 roku.

Szukaj na tym blogu

środa, 2 lipca 2014

Dwutygodniowe zajęcia na misji dla naszych Podopiecznych i ich przyjaciół!

Pisze s. Alina:
"Witam serdecznie!
Bardzo ciepło pozdrawiam z Yaounde!
Rok szkolny się zakończył, a dzieciaki odebrały świadectwa.


U nas już wakacje. Dzieciaki zakończyły  2-tygodniowe zajęcia u nas. Było tłumnie i wesoło. Każdego dnia 60 osób.W prowadzeniu grup dla dzieci, które były podzielone na odpowiednie grupy wiekowe, byli zaangażowani nasi młodzi i Bernard ( student) Program był naprawdę bogaty; były śpiewy tańce, gry i zabawy, oczywiście zajęcia praktyczne ( rysunek, i papierowe różności) katecheza, nie brakowało matematyki i j.francuskiego oraz lekcji dobrych manier.
Środa był tydzień sportu, a wiec obowiązkowy mecz oraz inne gry i zabawy (skakanki, puzzle, układanki itp) Na zakończenie tygodnia każda grupa prezentowała swoje bogactwo talentów.


A było naprawdę co podziwiać... Wszyscy okazali się zwycięzcami. Na zakończenie każdego dnia była kanapka z czekoladą ( przysmak wszystkich dzieciaków)


Był to naprawdę radosny czas dla wszystkich. młodzi byli bardzo zaangażowani w pomoc swoim podopiecznym.A od dzisiaj znamy pomału kolejne wyniki egzaminów. Na razie bardzo radosne gdyż wszyscy nasi uczniowie kl. 3 zdali egzamin BPCE, oby matura i  probatoire okazały się równie pomyślne...
Pozdrawiam serdecznie s.Alina"

http://www.majaprzyszlosc.org.pl/czekaja-na-pomoc


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz