Drodzy Czytelnicy.
W marcu 2016 straciliśmy kontrolę nad blogiem. Po wielu miesiącach odzyskaliśmy dostęp do konta i wracamy do Was. Posty datowane między 03.3016 a 12.2017 to rekonstrukcja wydarzeń w tego okresu. Bieżące posty datowane są od 2018 roku.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 17 listopada 2014

Zorganizuj z nami SYTE ŚWIĘTA dzieciaków! Czekamy do piątku 12 grudnia!

Drodzy Przyjaciele Naszych Podopiecznych.

W ubiegłym roku zorganizowaliście pierwsze Boże Narodzenie na wspieranych przez nas trzech placówkach w Tanzanii i Kamerunie.

Zamiast tak skromnych w żywność i smakołyki Świąt jak w 2012 (zdjęcie obok), w 2013 roku zafundowaliście dzieciom  wymarzoną Gwiazdkę z pełnym brzuchem i uśmiechem, przekazując łącznie 3602 zł  – zdjęcia poniżej.

Czy w tym roku pomożesz nam zorganizować dla nich spotkanie świąteczne?Do naszych 3 placówek, dołączają właśnie kolejne dwie. Dzieci z dalekiej Syberii i z Czadu. Już wkrótce usłyszycie o nich więcej, ale Święta tuż tuż. Z nimi także chcielibyśmy się podzielić tym co mamy i z Waszą pomocą mieć możemy.

Pragniemy więc dziś krótko zaprosić wszystkich do wsparcia naszej akcji świątecznej dla dzieci, z placówek w Afryce, którym pomagamy. Ostateczny termin wpłat to piątek 12 grudnia.

Już w roku ubiegłym, po długich rozmowach z misjonarkami zadecydowano, iż dla dobra dzieci, budowania ich relacji, radości w tej świąteczny czas każde z nich powinno dostać upominek na Święta – niekoniecznie duży czy kosztowny, indywidualny od rodzica. Chcemy wszystkim zapewnić miły drobiazg wysokowitaminowy posiłek oraz odrobinę słodyczy.

Jeśli Państwo mogą, będziemy zobowiązani za pomoc i finansowe wsparcie tego działania.
Wpłaty na ten cel prosimy dokonywać do dnia 12 grudnia (piątek)
o tytule “Święta 2014– darowizna” 
na rachunek Alior Bank PL 65 2490 0005 0000 4520 4418 9818 
(dla wpłat w EURO obowiązuje inny numer rachunku- prosimy o kontakt adopcja@majaprzyszlosc.org.pl).

Info. Zdjęcie pierwsze to rok 2012 w Tanzanii, kilkanaście tygodni po ostatecznym przyjęciu do programu. Dzieci po raz pierwszy wtedy jadły mięso bogate w białko i dostały witaminy.  Żywność to nasz podstawowy cel w te Święta dla wszystkich Podopiecznych. W zależności od wysokości wpływów planowane jest ewentualnie dokupienie sztuki odzieży lub drobnego upominku rzeczowego, który ucieszy nasze dzieciaki.

Jeśli ktoś z Państwa znajomych mógłby być zainteresowany takim okazjonalnym wsparciem – będzie nam ogromnie miło, jeśli ta wiadomość pójdzie w świat ;)

1 komentarz:

  1. Oby się udało i tym razem ! Życzę powodzenia z całego serca i przesyłam gorące życzenia naszym dzielnym misjonarkom.

    OdpowiedzUsuń