Drodzy Czytelnicy.
W marcu 2016 straciliśmy kontrolę nad blogiem. Po wielu miesiącach odzyskaliśmy dostęp do konta i wracamy do Was. Posty datowane między 03.3016 a 12.2017 to rekonstrukcja wydarzeń w tego okresu. Bieżące posty datowane są od 2018 roku.

Szukaj na tym blogu

środa, 9 października 2013

Finalizujemy pierwszy etap naszego projektu - gruntowny remont pomieszczenia

Kto pamięta ten obraz nędzy i rozpaczy?

...zagrażający bezpieczeństwu i życiu dzieci w sposób bezpośredni - wilgoć, grzyb, odpadający tynk, dach, uszkodzona stolarka okienna, drzwi, a co za tym idzie możliwość wypadku lub powikłań po malarii w takich warunkach oraz chorób układu pokarmowego z powodu spożywania posiłków na ziemii w tak niezdatnym do tego miejscu..

Po pierwszych pracach remontowych (zdjęcia całości dostępne na stronie projektu oraz w galerii zdjęć. przyszedł czas na uprzątnięcie gruzu i zalanie całości świeżym betonem oraz prace nad ścianami i stolarką. I po 2 miesiącach mamy pomału efekt końcowy, wyłaniający się z zakamarków..

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie projektu: http://www.majaprzyszlosc.org.pl/przedszkoletanzania/
oraz do dalszego pomagania - remont pomieszczenia to 1 etap z 3 etapowych prac. Wyposażenie przedszkola oraz budowa płotu, dla bezpieczeństwa dzieci, nadal przed nami.
AliorBank PL 44 2490 0005 0000 4600 3246 9899
tytułem „na przedszkole w Kigera Etuma-darowizna
Na tę chwilę wpłat można dokonywać do dnia 31.10.2013r. (czas obowiązywania decyzji MAiC)

Będą one wykorzystane w 100% na remont pomieszczeń budynku przedszkolnego oraz jego wyposażenie i budowę płotu.
Wasza dotychczasowa pomoc przekłada się na wyjątkowe postępy prac. Dzięki ludziom wielkiego serca udało się doprowadzić prace za kwotę 2430 USD do tego etapu:


Działamy dalej razem z Wami. Uda się.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz