Drodzy Czytelnicy.
W marcu 2016 straciliśmy kontrolę nad blogiem. Po wielu miesiącach odzyskaliśmy dostęp do konta i wracamy do Was. Posty datowane między 03.3016 a 12.2017 to rekonstrukcja wydarzeń w tego okresu. Bieżące posty datowane są od 2018 roku.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 9 czerwca 2014

Nagroda z jesiennego konkursu odebrana! Dzień z państwem Komba w Zespole Szkół w Kaszczorze!

Dziś odbyły się wyjątkowe zajęcia. Uczniowie klas I- II oraz IV-VI i gimnazjum w Zespole Szkół w Kaszczorze mięli okazję posłuchać opowieści z Konga z ust pana Kashimy Kanda i jego żony.
Była to nagroda główna w naszym jesiennym konkursie „Dzień z Przyjacielem z Afryki” (Szczegóły konkursu „dzień z Przyjacielem z Afryki” – znajda państwo TUTAJ).

Wyjątkowo ciepło przyjęci przez p.Annę Napierałę – koordynatorkę dzieła misyjnego z szkle oraz
dyrekcję, grono pedagogiczne i samych uczniów, spędziliśmy w Kaszczorze wyjątkowy dzień. Nauka piosenki, filmy, zdjęcia, pokaz mody, noszenia ciężkich przedmiotów na głowie, nie tylko przez afrykańskie kobiety, porównania, ale także afrykańskie zagadki i konkursy. Nawet starsi uczniowie znaleźli coś dla siebie ;)
Każdy miał okazję coś wygrać oraz uścisnąć dłoń Gościa witając się i żegnając.
Dziękujemy Tobiaszowi z klasy I za wyjątkową pracę plastyczną, pozostałym uczniom za zdobyte dzięki pracom wyróżnienia, społeczności szkolnej za podziękowania, kosz piknikowy oraz pyszny lokalny miód.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz