Drodzy Czytelnicy.
W marcu 2016 straciliśmy kontrolę nad blogiem. Po wielu miesiącach odzyskaliśmy dostęp do konta i wracamy do Was. Posty datowane między 03.3016 a 12.2017 to rekonstrukcja wydarzeń w tego okresu. Bieżące posty datowane są od 2018 roku.

Szukaj na tym blogu

niedziela, 1 września 2013

W Tanzanii dzieciom uszyliśmy konieczne mundurki! Ale zbiórka funduszy musi nabrać tempa!

S.Rut mimo natłoku zajęć i wakacyjnych remontów znalazła czas, by uszyć dzieciom szkolne mundurki. Tak pięknie będą wyglądały nasze dzieciaki w roku 2013/14!
Zdjęcia indywidualne dzieci i aktualizacje formularzy na rok 2013 wkrótce. Czekamy na ich skompletowanie i dosłanie. Podobnie dosłane będę świadectwa szkolne naszych dzieci ze szkoły podstawowej.

Prosimy Rodziców z zaległymi wpłatami o kontakt z nami: adopcja@majaprzyszlosc.org.pl
Wspólnie postaramy się znaleźć rozwiązanie w razie poważniejszych kłopotów ;)

Radość wilka - także p.Madede - nauczycielki w naszym przedszkolu ;)
Radość wielka!
z wiadomości od s.Rut w sierpniu:
"Serdecznie pozdrawiam z Kigery Etuma.U nas spokojnie.Chociaz w zeszlym tygodniu odwiedzila mnie malaria ale juz dochodze do siebie.Postaram zrobic zdjecia dzieci z przedszkola w mundurkach takze przy najblizszej okazji przesle. Mam nadzieje,ze niebawem moze zaczniemy remont przedszkola. Jeszcze raz goraco pozdrawiam. Rut"


Przypominamy, że remont przedszkola w toku. Jeszcze nam trochę brakuje - mamy na 1 etap, ale nie kupimy za to niestety wyposażenia.


Szczegóły zbiórki z linku w prawej kolumnie tego bloga
 - wejdź na SiePomaga lub na stronę:Przypominamy, że na stronie można pobrać foldery i plakaty informacyjne do dystrybucji wśród Znajomych i Przyjaciół czy Twoich Klientów, jeśli prowadzisz własny biznes.  W nich siła i sukces tej zbiórki funduszy!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz