Drodzy Czytelnicy.
W marcu 2016 straciliśmy kontrolę nad blogiem. Po wielu miesiącach odzyskaliśmy dostęp do konta i wracamy do Was. Posty datowane między 03.3016 a 12.2017 to rekonstrukcja wydarzeń w tego okresu. Bieżące posty datowane są od 2018 roku.

Szukaj na tym blogu

środa, 6 listopada 2013

Laureaci Konkursu Plastycznego „Dzień z Przyjacielem z Afryki” – ogłoszenie wyników

To była wyjątkowo trudna decyzja dla Jury i zacięte głosowanie na najlepszą pracę plastyczną dla Laureata Publiczności.
Same prace plastyczne przerosły nasze najśmielsze oczekiwania w zakresie pomysłu, podejścia do tematu, detali, technik wykonania. Spośród 56 prac ostatecznie wybrano nagrody główne oraz wyróżnienia specjalne.
W przypadku głosowania wzięte były pod uwagę wszystkie głosy oddane do godziny 23:59:59 dn. 5 listopada 2013 r.
Dziękujemy wszystkim za głosy i wspieranie naszych utalentowanych Twórców.
Przede wszystkim dziękujemy wszystkim dzieciom za liczny udział, mnóstwo włożonej pracy i wspaniałe pomysły na spędzenie „Dnia z Przyjacielem z Afryki”!
Niniejszym ogłaszamy Laureatów!

LAUREAT I MIEJSCA
Nagroda główna: indywidualna nagroda rzeczowa za pracę plastyczną oraz wygrana dla całej klasy, w postaci zajęć o Afryce i jej realiach prowadzonych przez osobę pochodzącą z tego kontynentu.

TOBIASZ HIRTE (Kl. I)
praca konkursowa nr50

LAUREACI II MIEJSCA – WYRÓŻNIENI EX EQUOIndywidualne nagrody rzeczowe za pracę plastyczną i zajęcie II miejsca ex equo.

FRANCISZEK NOSALIK (Kl.III) oraz JULIA BANASIK (Kl. III)
praca konkursowa nr34 praca konkursowa nr7


LAUREATKA PUBLICZNOŚCI – WYBRANA DROGĄ GŁOSOWANIA PRZEZ INTERNAUTÓWIndywidualna nagroda rzeczowa za pracę plastyczną

MICHALINA ROLLA (Kl.III)
praca konkursowa nr2

LAUREACI PUBLICZNOŚCI  – WYRÓŻNIENI ZA II i III MIEJSCE W GŁOSOWANIUIndywidualne nagrody rzeczowe za pracę plastyczną i zajęcie II i III miejsca w kategorii Laureat Publiczności.

DAWID WASYLUK (Kl.I) oraz POLA GUZIK (Kl.III)
praca konkursowa nr12 praca konkursowa nr5

SPECJALNE WYRÓŻNIENIE ZA WYBRANĄ TECHNIKĘ, DBAŁOŚĆ O DETALE ORAZ POMYSŁIndywidualna nagroda rzeczowa za pracę plastyczną.

ALEKSANDRA TOMCZAK (Kl.I)
praca konkursowa nr30

W sprawie spotkania z mieszkańcem z kraju Afryki, oraz nagród ufundowanych przez Jurorów, firmę TREFL SA oraz portal CzasDzieci.pl skontaktujemy się bezpośrednio  zw wskazanymi  Opiekunami klas!

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!  DZIĘKUJEMY JURY I GŁOSUJĄCYM!

Zgodnie z regulaminem wszystkie nagrodzone prace są obecnie licytowane na aukcjach charytatywnych – można „wykupić” prace swojego dziecka lub interesujące nas zwycięskie dzieło, a zebrane w tej formie środki przeznaczone na zakup przyborów i pomocy szkolnych dla dzieci w placówkach misyjnych. PRZEKAŻ DAROWIZNĘ WYKUPUJĄC PRACĘ! AUKCJE TRWAJĄ DO 12 listopada!

Uwaga!
W związku z zapytaniami Opiekunów i dzieci o możliwość wykorzystania ich prac do wsparcia Przyjaciół z Afryki także w przypadku nieprzyznania nagrody rzeczowej, niniejszym informujemy, że w razie zainteresowania pracą nienagrodzoną, można dokonać wpłaty na realizację celów statutowych fundacji (jest nimi pomoc dzieciom) i te środki również będą przekazane na w/w przybory szkolne w Afryce.
W przypadku chęci dokonania wpłaty darowizny i „wykupienia” pracy nienagrodzonej prosimy o kontakt z Koordynatorką konkursu: sylwia.binek@majaprzyszlosc.org.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz