Drodzy Czytelnicy.
W marcu 2016 straciliśmy kontrolę nad blogiem. Po wielu miesiącach odzyskaliśmy dostęp do konta i wracamy do Was. Posty datowane między 03.3016 a 12.2017 to rekonstrukcja wydarzeń w tego okresu. Bieżące posty datowane są od 2018 roku.

Szukaj na tym blogu

czwartek, 7 listopada 2013

Licytuj pracę konkursową – wesprzyj zakup przyborów szkolnych!

Konkurs rozpoczął się 02 września 2013. Termin nadsyłania prac minął 29 października 2013. 5 listopada o godz. 23:59:59 zakończyło się głosowanie internatów, a 6 listopada także obrady Jury
Ogłoszenie wyników i lista laureatów – TUTAJ.
Zgodnie z regulaminem wszystkie nagrodzone prace są obecnie licytowane na aukcjach charytatywnych – można „wykupic” prace swojego dziecka lub interesujące nas zwycięskie dzieło, a zebrane w tej formie środki przeznaczone na zakup przyborów i pomocy szkolnych dla dzieci w placówkach misyjnych.
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ WYKUPUJĄC PRACĘ! AUKCJE TRWAJĄ DO 12 listopada!

Prace są ciekawa, unikalne, dla bliskich, kibicujących małemu Autorowi, ma zapewne także wartość sentymentalną. Dla nas jej wartość jest ogromna – może realnie pomóc konkretnemu dziecku, które marzy o zeszycie, kolorowym ołówku i paczce kredek.  Weź udział w aukcji, pracę można powiesić w oprawie, zachować w albumie lub po prostu docenić małego Autora i nadać jego pracy dodatkową wartość. Docenić zaangażowanie.

Nie wahaj się i licytuj – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! To będzie wspólna pomoc Twoja i naszego Laureata.

Uwaga!
W związku z zapytaniami Opiekunów i dzieci o możliwość wykorzystania ich prac do wsparcia Przyjaciół z Afryki także w przypadku nieprzyznania nagrody rzeczowej, niniejszym informujemy, że w razie zainteresowania pracą nienagrodzoną, można dokonać wpłaty na realizację celów statutowych fundacji (jest nimi pomoc dzieciom) i te środki również będą przekazane na w/w przybory szkolne w Afryce.
GALERIA WSZYSTKICH 56 PRAC KONKURSOWYCH-ZOBACZ CZY JEST TU PRACA, KTÓRA CIĘ ZAINTERESUJE.

W przypadku chęci dokonania wpłaty darowizny i „wykupienia” pracy nienagrodzonej prosimy o kontakt z Koordynatorką konkursu: sylwia.binek@majaprzyszlosc.org.pl

Zachęcamy również gorąco wszystkie klasy biorące udział w konkursie do zorganizowania szkolnej zbiórki przyborów i pomocy szkolnych (poza zeszytami – waga papieru uniemożliwia przekazanie darów), które sprawią olbrzymią radość dzieciom w Afryce, gdzie potrzebne jest absolutnie wszystko; kredki, farby, plasteliny, materiały edukacyjne, puzzle, gry.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz