Drodzy Czytelnicy.
W marcu 2016 straciliśmy kontrolę nad blogiem. Po wielu miesiącach odzyskaliśmy dostęp do konta i wracamy do Was. Posty datowane między 03.3016 a 12.2017 to rekonstrukcja wydarzeń w tego okresu. Bieżące posty datowane są od 2018 roku.

Szukaj na tym blogu

niedziela, 27 stycznia 2019

Odwiedzamy po raz pierwszy Podopiecznych w Kamerunie

Na przełomie stycznia i lutego odwiedzamy Kamerun. W ciągu kilkunastu dni odwiedzimy obie placówki, gdzie uczą się nasi uczniowie, a także kilka placówek misyjnych znajdujących się na trasie z Yaunde do Garoua Boulai, które dzieli ponad 600 km.

Kamerun nazywany jest „małą Afryką”, gdyż zróżnicowanie kraju, jego warunki naturalne, to przegląd wszystkich stref występujących na kontynencie – od sawanny po lasy tropikalne. Planowane są odwiedziny w kilku miejscach ważnych dla Kameruńczyków lub ważnych z punktu widzenia pomocy człowieka dla człowieka.

Planowane jest spotkanie z każdym Podopiecznym przygotowanie materiałów dla Rodziców Adopcyjnych, a także wspólne obchody Dni Młodych 11 lutego. Będzie okazja zobaczyć wnętrza placówek, szpitali, domów, zajrzeć do kameruńskiego garnka i obejrzeć okolice; rezerwaty, uroczystości. Poza zdjęciami na Facebooku publikowane będą także filmy z wyjazdu.

Nie jest planowany wyjazd na północ kraju, ze względu na trwającą tam wojnę i powstanie Ambazonii.

Wszystkie szczegóły wyjazdu będziemy opisywali na tym blogu z pewnym opóźnieniem ze względu na ograniczony dostęp do internetu oraz napięty grafik wyjazdu.
www.sercedlaafryki.blogspot.com


Drugą opcją śledzenia wyjazdu, zdjęć i filmów, jest wydarzenie utworzone przez Fundację na Facebooku.
Wszystkich posiadaczy kont na FB zachęcamy do polubienia Fundacji i samego wydarzenia:
Fundacja: https://facebook.com/FundacjaMajaPrzyszlosc
Wydarzenie -śledzenie wyjazdu na bieżąco: facebook.com/events/285900678750062

Zapraszamy i trzymamy kciuki za bezpieczny wyjazd, pobyt oraz powrót.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz